Darmowa konsultacja kredytowa

Aby zmaksymalizować naszą efektywność, każdemu klientowi przydzielamy osobistego eksperta finansowego.

Skontaktuj się z nami już dziś

Strona jest zabezpieczona certyfikatem bezpieczeństwa SSL a połączenie jest szyfrowane.

“Znajdę dla Ciebie najlepszy kredyt. Zaufało mi już ponad 900 osób. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić dzięki wsparciu eksperta.”

Kazimierz-bg

Kazimierz Janiczek
Założyciel globau.pl

Szanujemy Twoje dane

Nigdy nie udostępniamy osobom trzecim danych osobowych naszych klientów. Nasz kontakt rozpoczyna się od wypełnienia formularza. Następnie omawiamy wspólnie strategie i przystępujemy do działania. Średni czas od złożenia wniosku do kontaktu z naszej strony to 35min. 

Pracujemy 7/365 dni w roku. Mamy już ponad 12 lat doświadczenia w sektorze finansów w Polsce. Zapraszamy do darmowej konsultacji kredytowej.

Nowoczesne doradztwo finansowe i kredytowe w Kędzierzynie-Koźlu

Ofert kredytowych stale przybywa, a dla klientów częstym wyzwaniem są przedłużające się wizyty w wielu bankach. Zespół Globau ma możliwość dotarcia do niemalże wszystkich ofert kredytów i pożyczek w Kędzierzynie-Koźlu. Jesteśmy lokalną firmą, która od ponad 12 lat stale monitoruje dynamicznie rozwijający się rynek finansowy.

Badanie zdolności kredytowej

Negocjacje cen z bankami

Załatwiamy formalności

Usuwamy złą historię kredytową

Decyzja nawet w 24 h

80% więcej szans na kredyt

doradztwo finansowe i kredytowe kędzierzyn-koźle

Jesteśmy rzetelną firmą

Doradca w banku ma za zadanie sprzedać klientom najdroższe kredyty. Nasi eksperci pracują wyłącznie na Twoją korzyść. Firma Globau zarejestrowana jest w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w Polsce.

Wiemy, że banki często przedstawiają umowy z zawiły i skomplikowany sposób. Nasi prawnicy z chęcią wytłumaczą Ci każdy szczegół dokumentów. Zanim cokolwiek podpiszesz, nasi prawnicy dokładnie prześwietlą każdą umowę.