Kredyt hipoteczny i mieszkaniowy Kędzierzyn-Koźle

Najtańsze kredyty mieszkaniowe już do 1 000 000 zł. Oszczędzaj swój czas – nasi doradcy wybiorą dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe. Zupełnie za darmo!

Kredyt hipoteczny i mieszkaniowy w Kędzierzynie-Koźlu

Profesjonalne doradztwo finansowe

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszych ekspertów? Już po 3 zapytaniach w banku spada ocena Twojej zdolności kredytowej. Nasz zespół przedstawi Ci wszystkie rozwiązania, bez naruszania Twojej szansy na najtańszy kredyt. Profesjonalne doradztwo to gwarancja skuteczności. 

W internecie można natrafić na kalkulatory online. Nie są to jednak rzetelne źródła informacji, gdyż nie uwzględniają czynników takich jak np. branża lub wiek potencjalnego kredytobiorcy. W Globau dokładnie zbadamy Twoją zdolność kredytową oraz indywidualnie przyjrzymy się aktualnej sytuacji finansowej.

Gdzie jest najtańszy kredyt mieszkaniowy i hipoteczny w Kędzierzynie-Koźlu?

Współpracujemy niemalże z każdym bankiem działającym na polskim rynku finansowym

najtańsze kredyty

Jak działa Globau?

Nasi eksperci to zespół doświadczonych osób z wieloletnią praktyką bankową. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami za Ciebie. Prawnicy Globau przeanalizują także Twoją umowę z deweloperem, tak aby zapewnić Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Ile to kosztuje?

Zupełnie nic! Prawo w Polsce zabrania pobierania opłat w ramach pośrednictwa na kredyty hipoteczne. Płacą nam banki za pozyskanie klientów. W każdym banku opłata jest jednakowa, dlatego naszym priorytetem jest wybór najtańszego finansowanie dla naszych klientów.

Jesteśmy niezależni

Jesteśmy całkowicie niezależni od banków i instytucji finansowych. To oznacza, że pracujemy wyłącznie na Twoją korzyść. Globau to rzetelna firma zarejestrowana w Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce.

Dojazd doradcy mobilnego

Nie trać czasu - nasi doradcy przyjadą z umową pod wskazany adres. Jesteśmy lokalną firmą, która doskonale zna polski rynek finansowy. Współpracując z nami wspierasz także polską gospodarkę.

Co z nami zyskujesz?

Kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Kędzierzynie-Koźlu nie mają przed nami żadnych tajemnic! Wiemy jak przedstawić Cię analitykowi bankowemu, tak abyś zyskał maksymalne szanse na kredyt.

Negocjujemy z bankami ceny kredytów

Dokładnie badamy Twoją zdolność kredytową

Usuniemy także złą historię kredytową sprzed lat

Zyskasz aż 80% więcej szans na kredyt

Zajmiemy się formalnościami oraz umową

Otrzymasz stały kontakt z osobistym ekspertem

SPRAWDŹ KORZYŚCI Z GLOBAU

Ile możesz zaoszczędzić?

Przekonaj się, ile pieniędzy zobaczysz na swoim koncie dzięki różnicy zaledwie 0,5% w oprocentowaniu.

Sprawdźmy kredyt 30 letni na kwotę 250 000 zł, o oprocentowaniu 5%. Jego suma spłat wynosi 483 139,46 zł. Zmniejszając jego oprocentowanie do 4,5% zapłacimy 456 016,78 zł. To pokazuje, że zaoszczędziliśmy 27 122,68 zł na różnicy w oprocentowaniu wynoszącej 0,5%.

Umów się z nami na darmową konsultację

Najlepsze kredyty hipoteczne i mieszkaniowe w Kędzierzynie-Koźlu są na wyciągnięcie ręki!